Jesteś tutaj

Mistrzostwa Kutna

9 września w Centrum Teatru, Muzyki i Tańca w Kutnie – filii Kutnowskiego Domu Kultury – odbyły się I Szaradziarskie Mistrzostwa Kutna. W turnieju wzięło udział 40 zawodników, którzy przez 90 minut rozwiązywali zestaw zadań przygotowany przez Stanisława Osydę.

W mistrzostwach zwyciężył Dawid Kupiec z Warszawy, a drugie i trzecie miejsce zajęli mieszkańcy podwarszawskiego Józefowa Anna Maria Ketner i Przemysław Ketner. Najlepsi otrzymali puchary i nagrody, a wszyscy uczestnicy – gadżety oraz książki i gry planszowe.

Po turnieju, w ramach 44. Święta Róży w Kutnie, można było wziąć udział w Ogólnopolskiej Wystawie Róż i Aranżacji Florystycznych, zobaczyć jarmark różany, a wieczorem pobawić się na koncertach, w których wystąpili Maryla Rodowicz, zespół Coma, Sarsa i Krzysztof Tyniec. (kł)

Wyniki:

1. Dawid Kupiec - Warszawa - 128
2. Anna Ketner - Józefów - 127
3. Przemysław Ketner - Józefów - 127
4. Marcin Radoń - Kraków - 127
5. Piotr Łojewski - Poznań - 126,5
6. Paweł Kustroń - Kraków - 126
7. Robert Romanowski - Płock - 125,5
8. Małgorzata Antczak-Kęsy - Pyzdry, Rafał Rogowski - Pabianice - 123,5
10. Agnieszka Warwas - Poznań - 123
11. Zygmunt Archacki - Ząbki - 120
12. Michał Łojewski - Myślibórz - 119,5
13. Małgorzata Porowska - Płock, Eugeniusz Wróblewski - Inowrocław - 117,5
15. Andrzej Gołębiewski - Warszawa - 113
16. Maciej Pac - Warszawa - 108,5
17. Barbara Bałka - Warszawa, Tomasz Wiącek - Legionowo - 108
19. Aleksandra Stępień-Dąbrowska - Warszawa - 106
21. Jarosław Ćwikliński - Włocławek - 101,5
20. Aleksandra Kamińska - Łubnica - 100,5
22. Grażyna Mikołajczyk - Płock - 95
23. Beata Grochowska - Poznań - 94
24. Joanna Sieniawska - Kielce - 93
25. Marek Polkowski - Krzewent - 92,5
26. Alicja Stiller - Poznań - 92
27. Konrad Antczak - Kalisz - 89
28. Waldemar Zieleniewski - Białystok - 88,5
29. Józef Archacki - Ząbki - 86,5
30. Wiesław Pińczewski - Gdynia - 81
31. Wiesława Lewicka-Dymek - Łąck - 78,5
32. Józef Górecki - Legnica - 77,5
33. Elżbieta Bugajna - Ramleje - 71
34. Renata Nowakowska-Lachowicz - Płock - 66,5
35. Włodzimierz Bryliński - Warszawa - 57
36. Leszek Brzozowski - Łódź - 51,5
37. Marian Trzeciak - Kutno - 48,5
38. Barbara Garus - Łubnica - 40,5
39. Angelika Jaworska - Świnoujście - 30
40. Marcin Cieślik - Kutno - 6